Aranyos

Equimins Booster 3 energia paszta csomag - Energy B, L-Carnitin és Elektrolit paszta
Ingyenes kiszállítás
3 darab energia paszta egyetlen csomagban: Energy B ("B-vitamin bomba"), L-Carnitin és elektrolit paszta. Lehetővé teszi koncentrált energia bevitelét jóízű paszta formájában.
Termékvariánsok betöltése...

Foran Chevinal

Equistro Excell E Powder

Foran V.S.L. Liquid

Equistro Triforce

Equimins L-Carnitine Liquid - L-karnitin oldat lovaknak

Equistro Haemolytan 400

Equimins L-karnitin paszta lovaknak

Foran Muscle Max

Equimins Muscle Toner lovaknak

Equistro Electrolyt 7

Equistro Excell E Liquid

Foran Feratone szirup lovaknak

Equimins Dee-Tye & Drink Liquid lovaknak

Equistro B-Carotin

Equistro Energy Booster paszta
Energy B (B-vitamin "bomba") paszta
Szájon át adagolandó fecskendős kiszerelésben kínáljuk a „B-vitamin és ásványi anyag bomba” termékünket, sportlovaknak. Lehetővé teszi koncentrált energia bevitelét jóízű paszta formájában. A versenyzés előtt két órával kell alkalmazni. Extra energialöketet ad, fontos tápanyagokat biztosít a megerőltető tevékenységek idejére.
Összetétel:
- Vitamin A 750,000 iu/kg
- Vitamin D3 150,000 iu/kg
- Vitamin E 20,000 mg/kg
- Vitamin B1 25,000 mg/kg
- Vitamin B2 4,000 mg/kg
- Vitamin B3 4,000 mg/kg
- Vitamin B6 1,600 mg/kg
- Vitamin B12 50 mg/kg
- Vitamin C 20,000 mg/kg
- Koline Klorid 7,000 mg/kg
- Vas Fumerate 11,000 mg/kg
- Réz 1,500 mg/kg
- Kobalt 100 mg/kg
- Mangán 6,000 mg/kg
- Magnézium Fumerate 5,000 mg/kg
- Inozitol 10,000 mg/kg
- Glicin 12%
- Cink 4,000 mg/kg
- Kálium 4,000 mg/kg
- Nátrium 4,000 mg/kg
- Kalcium 3,900 mg/kg
- Foszfor 3,000 mg/kg
- Glükóz 35,000 mg/kg
Aminosavak: Alanin, Arginin, Cystin, Gluténsav, Glycin, Histidin, Isoleucin, Leucin, Tryptophan, Lysin, Methionin, Phenylalanin, Prolin, Serin, Threonin, Tyrosin, Valin.
Adagolási javaslat: A versenyzés előtt két órával kell alkalmazni, a paszta teljes tartalmát közvetlenül a ló szájába lehet nyomni.
L-Carnitin paszta
Ezt a terméket azoknak a lovaknak ajánljuk, akik versenyeken és bemutatókon vesznek részt, amelyeknél a kimerítő feladatok hozzátartoznak a mindennapokhoz.
Az L-Carnitin javítja a kitartást, a testi teljesítőképességet, megsokszorozza az izomban értékesülő energiát, gyorsítja a zsírok elégését, javítja a mérgező anyagcseretermékek kiválasztását és lerövidíti a regenerációt. Az L-Carnitin kiegészítő bevétele javítja a maximális aerob teljesítőképességet és elősegíti a glikogen-takarékosságot hosszan tartó, nagyobb megterhelés esetén. Pótlólagos L-Carnitin kiegészítés a teherbírási képességet javítja, valamint növeli a kitartó teljesítőképességet és az ellenállást a korai kifáradással szemben.
Az L-Carnitin egyik legfontosabb funkciója a hosszúláncú, szabad zsírsavak oxidációja. Olyan működési folyamat, amely a mitochondriumokon, a sejt “erőművén” belül zajlik le. Az L-Carnitin szállítóanyagként működik, amely a szabad zsírsavakat a mitochondriumokba szállítja, ahol ezek a béta-oxidáció révén energiává alakulnak át. A vázizomsejtek, mindenekelőtt a szívizom függnek ettől a mechanizmustól, mint metabolikus energianyújtás forrásától.
Ezen túlmenően az L-Carnitin további fontos funkciókkal rendelkezik:
- a közvetítő láncú zsírsavak oxidációja,
- a zsírsavak oxidációja,
- az egyensúly fenntartása a lekötött és a szabad A-koenzimek között, a zsírsavelégetés optimálása céljából,
- az A-acylkoenzim mérgező koncentrációjának kiküszöbölése,
- energiatermelés, miáltal a teherbírási határ nő,
- a vér ammónium szintjének szabályozása.
Tehát az L-karnitin:
- segít a bemelegítés során több energiát felszabadítani
- a kemény munka után gyorsabban erőre kapni
- a kimerülést és izomláz kialakulását megelőzni
A lovak L-karnitin igénye nagyobb 3 éves koruk előtt, amikor kemény munkát végeznek, illetve magasabb zsírtartalmú (olajokat tartalmazó) étrend esetén.
Nélkülözhetetlen a zsírsavak hasznosításában és az anyagcserével kapcsolatos energia szállításban.
Adagolási javaslat: A kemény munka előtt 4-6 órával 10 ml adagot adjon a lovának, ezt közvetlenül a ló szájába lehet nyomni.
Elektrolit Paszta
Szájon át adagolandó fecskendős kiszerelésű elektrolit paszta, egalizált készítmény a sók és szükséges kalcium és nyomelemek pótlására kényelmes kiszerelésben. Energiát adó készítmény, amely a megerőltető munka során elvesztett fontos elektrolitokat pótolja. Segít a fáradtság és kimerültség gyors leküzdésében.
Tartalma:
- Glükóz 40%
- Magnézium 20%
- Nátrium 12,50%
- Kálium 12,50%
- Kalcium 10%
- Vitamin A 5000 iu/kg
- Vitamin D3 250 iu/kg
- Vitamin E 1000 mg/kg
- Vitamin C 1000 mg/kg
- Vas 10000 mg/kg
- Réz 4000 mg/kg
- Kobalt 0,4 mg/kg
- Mangán 7000 mg/kg
- Cink 9000 mg/kg
- Jód 10 mg/kg
- Szelén 0,8 mg/kg
Adagolási javaslat: Verseny, vagy más megerőltető gyakorlat után adja a teljes 30ml mennyiséget a lónak, a paszta teljes tartalmát közvetlenül a ló szájába lehet nyomni. Friss víz álljon a ló rendelkezésére utána!
Csak a Jockey Club és FEI által jóváhagyott anyagokat tartalmaznak.
Tárolása: száraz, hűvös helyen, 10-20 C hőmérsékleten, fénytől védve
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Vásárlóink írták
Vendég (#38EABF) - 2025. 09. 16. 06:30
Das Produkt war schon in brd sehr gut. Lieferung per Post und Nachnahme, ansonsten verschwindet so eine Lieferung mal ganz schnell
Vendég (#38EABC) - 2025. 09. 16. 06:27
Én teljes mértékben elégedett vagyok a termékkel a kau. Kutyám is nagyon szereti Gyönyörű a kuty 14. Hónapos de csodálatos egészséges. Nem bántam meg hogy az Okosgazdi. Hu tól rendelek.
Vendég (#38C611) - 2025. 09. 16. 06:27
Tegnap megérkezett a Greenpee... Nem sok reményt fűztem hozzá, de MŰkÖdik! Két idős kutya gazdájaként bizton állíthatom, hogy ez egy csodaszer! Néhány fújás, és a "balesetek" nyomai már nem szagolhatóak..
Vendég (#38EA6B) - 2025. 09. 16. 05:34
Nagyon szeretik a kiscicák, Amit meghagynak se veszik kárba, a mamájuk megeszi, Jó nézni őket ahogy megvannak elégedve, Tele a pocakjuk. Még szopnak de nem elég, Amint észrevettem, Meg is rendeltem ezt a tejpótló tápszert. Gyors kiszállítás, Ez nagyon ...
Vendég (#38EA32) - 2025. 09. 16. 04:40
Velem is ezt csinálta először!!! Ötlet. : vékony szalonnadarab egyik kis sarkát szorítsd oda a záró pattintós ajtóval! Működni fog, szuper termék!!!! Csak ajánlani tudom!