Kira, 2 éves szuka kutyus

3 000Ft
Betöltés alatt...

UPDATE 2025.10.29.: Édes Kira újabb műtéten volt! Most csak a vasat távolították el a lábából, ami gyönyörűen meggyógyult ❤ 5 hónappal ezelőtt a combcsont helyreállító beavatkozáson és a nyári, 2 hónapos kontrollon a doktor bácsi azt mondta, hogy 3 hónap múlva ki is vehetjük a lábából a rögzítő vasat, mert nagyon szépen és hamar meggyógyult ❤ Most 3 hét szigorú kímélés és extra figyelmet kap Kirácskánk, majd újra rohangálhat, sétálhat Kirus ❤


UPDATE 2025.09.02.: Kira lábikója immár gyógyult, még rövid ideig kímélnie kell illetve erősíteni. Ő persze már inkább menne, száguldana, játszana a kutyapajtikkal, de nagyon kis okosan viseli a korlátozást. Alkalmazkodó, kedves és bohókás kis egyéniségével hamar belopja magát bárki szívébe! Vidámsága is töretlen a megpróbáltatások ellenére- reméljük hamarosan már az álom családja életét aranyozhatja be! 


Kira 2025.05.07-én került gondozásunkba, egy kedves állatbarát keresett fel minket, hogy segítsünk Kira elhelyezésében. Még az év elején sérülten találta az utcán és azonnal állatorvoshoz vitte, ahol kiderült, hogy combcsontja ketté tört. Megtalálója vállalta az orvosi költségeket és lábadozása idejére elhelyezését, sajnos munkájából (mivel sokat utazik egy nap) kifolyólag nem tudta teljes felelősséggel magához venni, így felkeresett több Alapítványt is, hogy segítsünk Kira további elhelyezésében, illetve keressünk neki szerető családot.
Megérkezése után láttuk, hogy a műtött lábát egyáltalán nem használja és azon a lábán az izmot elveszítette. Kértünk is a Mátyás Állatorvos Központba időpontot neki, 1 hét múlva meg is volt a vizsgálat…sajnos combcsontja nem forrt össze és a tartólemez is elgörbült  Szerencsére utána való hétre kaptunk is időpontot Dr. Sükösd Lászlóhoz, aki közel 4 órás beavatkozással, csont pótlással helyre rakta combcsontját, mivel sokáig szenvedett a lábával Kira a térde is elmozdult, amit szintén helyre kellett tenni.  Hálistennek ez is már a múlt Kirának, azóta meg volt a varratszedés is és megkezdhetjük vele a fizikoterápiát is, hogy mihamarabb gazdikereső sorba kerüljön <3
Kira nagyon ügyes és kedves kislány, a történtek, fájdalom ellenére megőrizte barátságos természetét. <3
Egyelőre rövid, egészségügyi sétára mehet, eddig távolról szemlélte az ebbartátokat, de semmi agressziót nem mutatott, inkább ment volna ismerkedni
Bízunk benne, hogy hamarosan fogadja a gazdijelölteket!

Nézd meg Kira többi fotóját is

Termékvariánsok betöltése...

Hasonló termékek
Kapcsolódó termékkategóriák

Tudnivalók a menhelyi árva kisállatok támogatásával kapcsolatban

Szeretnénk saját eszközeinkkel mi is hozzájárulni a menhelyi kutyák, macskák és egyéb kisállatok életének jobbá tételéhez, ezért létrehoztunk egy platformot, ahol a segíteni akaró és tudó embereket közvetlenül összekapcsoljuk az állatotthonok kis árváival, lehetőséget biztosítva utóbbiak direkt támogatására. Ennek révén az Okosgazdi rendszerében listázott menhelyi kisállatokat "névre szólóan" támogathatod. Jelenleg a tárnoki Eb Árvaház  Nonprofit Egyesület gazdátlan kutyusait segítheted programunkban.

Menhelyi kutyák támogatása

A szemléltető ábrának megfelelően jelenleg 3-féle módon nyújthatsz támogatást:

A.)  A kiválasztott kisállat profilján a "Kosárba" gombra kattintva adományozhatsz 3000 Ft-ot, vagy annak többszörösét - felső limit nincs :) -, amiből mi a menhellyel egyeztetve összeválogatjuk a kisállat számára leghasznosabb termék(ek)et, majd az(oka)t eljuttatjuk hozzá.

B.) Arra is lehetőséged van, hogy a webáruházunkban elérhető bármely termék(ek)et Te magad kiválaszd és megrendeld a kis pártfogoltadnak. Természetesen a kiszállítást ebben az esetben is intézzük mi helyetted. Csak tedd a kosaradba az adományozni kívánt eledelt, táplálékkiegészítőt, jutifalatot, bolhairtót és/vagy játékot, majd a "Checkout" oldalon írd be a megjegyzés rovatba a támogatni kívánt menhelyi kisállat nevét.

C.) Végezetül, akár egyszerre is rendelhetsz otthonra a saját kisállataidnak, valamint a kis menhelyi árva számára. Ilyenkor a "Checkout" oldal megjegyzés rovatában a kisállat neve mellett tüntesd fel azt is, hogy a rendelésedből mely termék(ek)et szánod neki. A megrendelést ebben az esetben szétbontjuk, majd az egyik csomagot küldjük Neked, a másikat pedig az állatotthonba.

Az állatmenhelyet tájékoztatjuk az adományozó személyéről, hacsak az adományozó ezt másképp nem kéri.

Menhelyi kutyák


SZÁLLÍTÁSI DÍJAT NEM SZÁMÍTUNK FEL

A felajánlott adományok kiszállításának költségét webáruházunk átvállalja.

Rendszerünk technikai/adminisztrációs okokból automatikusan felszámítaná a szállítási díjat (házhozszállítás opciót felajánlva). Ennek elkerülésére rendelésed/támogatásod leadásakor kérjük válaszd a SZEMÉLYES ÁTVÉTEL opciót (persze csak amennyiben párhuzamosan magadnak nem rendelsz).

A felajánlott adományok kiszállításának költségét webáruházunk átvállalja

Ha véletlenül nem a személyes átvétel opciót választod, így a szállítási díj automatikusan levonásra kerül, akkor ezt utólag korrigáljuk, és a vonatkozó díjat visszautaljuk.

Fizetés módja

  • Fizetni rendelésed leadásakor bankkártyával vagy azt követően banki utalással tudsz.
  • Utánvéttel abban az esetben fizethetsz, ha magadnak és a kis protezsáltadnak is egyszerre rendelsz. Ilyenkor mindent Neked számlázunk ki egyben, miközben a rendelést két csomagra bontjuk és külön küldjük Neked, illetve a menhelyre is. Az utánvét díj, és a szállítási díj is csak egyszer kerül felszámításra. Mindazonáltal a 11980 Ft-ot meghaladó rendelési összérték felett - utóbbiba a támogatás összegét is beleszámítva - a számodra történő szállítás is díjtalan.

Speciális körülmények

Előfordulhat, hogy egy-egy kisállat érzékeny valamely számára megrendelt eledelre. Természetesen ilyen esetekben se vész kárba az adományod, hiszen sok éhes szájat kell etetni az állatotthonokban. Igyekszünk az ilyen, adott kisállattal kapcsolatos információkat annak profilján feltüntetni, hogy ilyesmi lehetőség szerint minél kevésbé forduljon elő.

Mind a menhelyek, mind mi fenntartjuk a jogot, hogy amennyiben egy adott időszakban valamely kisállat a többinél jóval több támogatást kap, akkor egyes ajándékokat - figyelembe véve a kisállatok igényeit is - átcsoportosítsuk más árvák részére, ezzel is elősegítve az igazságos elosztást.

Ezen támogatási rendszer üzemeltetéséből származó esetleges plusz bevételt - a felmerülő kapcsolódó költségek levonását követően - webáruházunk a menhelyek részére felajánlja.

Bátran vedd fel velünk a kapcsolatot,

  • ha többet szeretnél megtudni valamelyik menhelyről, kisállatról,
  • ha bármilyen kérdésed van az adományozási rendszerünkkel kapcsolatban,
  • ha módosítanál a rendelés leadásakor kiválaszott fizetési módon (pl. utánvét helyett utalás),
  • ha tanácsot szeretnél kérni azt illetően, hogy melyik kis árvának éppen mire lenne leginkább szüksége, mit küldjél neki.

Elérhetőek vagyunk emailben, telefonon és Facebook chat-en is.

Állatmenhely, állatotthon

Kapcsolódó cikkeink:

Részletes termékinformációk

Neve: Kira

Fajtája: Keverék

Született: 2023.01.01.

Származási helye: utcán talált kutya

Neme: szuka

Marmagassága: 50 cm

Tulajdonságok:

  • Emberekkel, gyerekekkel: barátságos
  • Kutyákkal: 
  • Macskákkal: 

Értékeld a terméket!

Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!

50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.

Utoljára módosítva: 2024.02.13