
LimeVet koncentrátum fürösztő oldathoz gombás fertőzések, rühösség esetére
LimeVet koncentrátum fürösztő oldathoz a bőr gombás fertőzései, demodicosis, rühösség stb. kiegészítő kezelésére kisállatok esetében. 97,8% kalcium-poliszulfid oldat (lime-szulfur folyadék). Állatgyógyászati gyógyhatású termék.
Termékvariánsok betöltése...

C-11 Complex porcvédő tabletta

Hepa-Pet Plus májvédő hatású ízesített tabletta

DMGuard T2 immunerősítő készítmény taurinnal

DMGuard immunerősítő készítmény

Joy2Run ízület- és porcerősítő szirup

Dermato bőrtápláló olaj

Vitamed Endia paszta

Relaxa-Bits nyugtató tabletta kutyáknak

NRG energizáló paszta adagolófecskendőben

DeliGuard posztbiotikum szirup

Fitomune immunerősítő tabletta

Gottlieb cicasampon

Beaphar Sensitive könnyfolt eltávolító kutyáknak és macskáknak

Biospotix Dermocare+ szőrápoló spray kutyáknak és macskáknak

Beaphar hipoallergén sampon kutyáknak és macskáknak
A TERMÉK ÖSSZETÉTELE: 97,8% kalcium-poliszulfid oldat (lime-szulfur folyadék)
CÉLÁLLAT FAJ: Kutya, macska, görény, nyúl, tengerimalac, rágcsálók
A TERMÉK FELHASZNÁLÁSI TERÜLETE, FELHASZNÁLÁSI JAVASLAT, JAVALLATOK: Alkalmazható a bőr és a fül különböző kóroktanú elváltozásainak (pl. gombás fertőződés, szőrtüsző atka, rühösség, tetvesség) helyi kiegészítő kezelésére. Hatékonyan távolítja el a lehámlott bőrréteget.
ADAGOLÁS ÉS ALKALMAZÁS MÓDJA:
- Kizárólag külsőleges alkalmazásra.
- Alkalmazáskor használjon védőszemüveget vagy védőálarcot és védőkesztyűt.
- Alkalmazás előtt mossa le az állatot megfelelő samponnal, majd öblítse le.
- Készítse el a munkaoldatot közvetlenül a felhasználás előtt az alábbi hígításban: 25 ml LimeVet koncentrátum/ 1 l víz. Ettől eltérő keverési arányban csak állatorvosa tanácsára alkalmazza a terméket.
- Az így elkészített LimeVet munkaoldatot juttassa a szőrre, majd masszírozza az állat bőrébe, kerülve az állat szemével és szájával való érintkezést. Nagyon mozgékony állatok esetében szivacs, szövet vagy puha sörtékkel ellátott kefe használható.
- Ne öblítse le, hagyja megszáradni az állat bőrén.
Rágcsálók, macskák, kistestű kutyák esetében egy műanyag edényben is elkészítheti az oldatot és megfürdetheti benne az állatot.
Ha a folyadék kikristályosodik, melegítse fel a flakont forró vízben.
ELLENJAVALLATOK: Nem alkalmazható a termék összetevőivel szembeni ismert túlérzékenység esetén.
MELLÉKHATÁSOK: Nem ismert.
FIGYELMEZTETÉSEK:
Kerülni kell a termék szembe, orrjáratba, hallójáratba való kerülését. Sérült bőrön nem alkalmazható! A termék csak előírás szerint, külsőleg alkalmazható. Ha szembe jut, azonnal bő vízzel le kell mosni. A termék bőrirritációt okozhat. Ebben az esetben ne alkalmazza tovább és konzultáljon állatorvosával. Ha az állat nyalogatja a szőrét, védőgallérról kell gondoskodni. A termék jellegzetes kén szagú, amely megmaradhat az állaton az alkalmazás alatt és után. A termék elszínezheti az állatok szőrét, a ruházatot és az érintkező felületeket, és korrozív lehet a fémekre.
A termék alkalmazása nem helyettesíti az egyes kórképekben javasolt állatorvosi gyógyszeres kezelést.
LEJÁRATI IDŐ: Felhasználható bontatlan csomagolásban a gyártástól számított 2 évig.
TÁROLÁSI ELŐÍRÁSOK: 30 °C alatt, száraz helyen tárolandó.
CSOMAGOLÁS: 100 ml, illetve 250 ml műanyag flakonban
GYERMEKEK ELŐL ELZÁRVA TARTANDÓ!
KIZÁRÓLAG ÁLLATEGÉSZSÉGÜGYI VAGY ÁLLATÁPOLÁSI CÉLRA!
A fel nem használt terméket, valamint a keletkező hulladékokat a helyi követelményeknek megfelelően kell megsemmisíteni.
NYILVÁNTARTÁSI SZÁM:
- 1984/1/NM/2021 NÉBIH ÁTI (100 ml)
- 1984/2/NM/2021 NÉBIH ÁTI (250 ml)
GYÁRTÓ: VetNatura Lengyelország
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Vásárlóink írták
Vendég (#3697A2) - 2025. 07. 10. 07:04
Gluténérzékeny kutyámnak bevállt.
Vendég (#3697A2) - 2025. 07. 10. 07:03
Gluténérzékeny kutyámnak bevállt.
Vendég (#36E4A6) - 2025. 07. 09. 18:28
Gyomorgyulladáson átesett kutyusnak használom. Jó minőségűnek vélem.
Vendég (#36E4A6) - 2025. 07. 09. 18:26
Jó minőségű. Elégedett vagyok.
Vendég (#36E3D7) - 2025. 07. 09. 16:53
Egyik kedvenc rágcsája Csepkének. ☺️ ráadásul nem túl kicsik, jó választás volt! ☺️