Jó termék.
Termékvariánsok betöltése...

Easy-Life ProFito általános növénytáp

Easy-Life AlgExit

Easy-Life Aquamaker akváriumi vízkezelő

Easy-Life Bio-Exit Green növénynövekedés serkentő tápoldat

Easy-Life Blue Exit

Easy-Life EasyStart baktérium előkészítő

Easy-Life EasyCarbo akváriumi növénytáp

Easy-Life Catappa-X

Easy-Life Ferro növénytáp

Easy-Life Greenscape

Easy-Life 25 Root Sticks

Easy-Life Bio-Exit Silicate - szilikát megkötő folyadék

Easy Life Excital - Vörös alga képződés ellen

Easy-Life Bio-Exit Blue algaölő édesvízi akváriumba

Easy-Life Calcium
Az Easy Life Potassium (K) egy esszenciális makro tápanyag akváriumi növényekhez, ami legalább annyira fontos mint például a vas. Különösen lágy vizes akváriumokban gyakran fordul elő kálium hiány. Kálium hiány, a legtöbb esetben, a hasonló tünetek miatt, könnyen összekeverhető a vashiánnyal, de a kálium hiány esetén az egész levél sárga, halvány színű már már fehér. Vashiány esetén zöld levelekkel is találkozhatunk.
Használjuk a kálium tápozást meglévő tápozásunk mellé kiegészítő tápnak, vagy vas tápozással kombinálva.
A legjobb ha a kálium növénytápot vassal együtt használjuk, így megelőzzük a tápanyaghiányt és mindkét összetevőből elégséges lesz az akvárium vizében.
Adagolási útmutató: Erősen telepített akváriumok esetén, vagy lágy vizes akváriumoknál használjunk hetente Káliumot.
Normál adagolás: 10ml minden 100 liter vízhez
10 ml 100 literenként 4 ppm = 4 mg/literrel emeli a K+ kálium koncentrációt a vízben.
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Oszd meg a véleményed!
Értékelések (2)
Mik a hiány tünetei?
Vásárlóink írták
Vendég (#384409) - 2025. 08. 26. 06:20
Tőkéletes mint mindig, a méretet nem találtam el, de ez az én hibám :)
Vendég (#37EF10) - 2025. 08. 25. 11:33
A termék super. A macskák nagyon szeretik. Csak természetesen.
Vendég (#380F3B) - 2025. 08. 25. 07:02
Kíváló termèk, és a webáruház is gyors, pontos. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Vendég (#383C32) - 2025. 08. 24. 19:53
Most próbáltuk, jó az illata, ízlik nekik és a széklet is kiváló. Nagyon sokat próbáltam tehát tapasztalatból mondom.
Vendég (#328783) - 2025. 08. 24. 17:46
Idős kutyusomnak ízlik a táp. Bár nem válogatós de allergiája van. Csirkét kis kora óta nem kap mert véresre vakarja magát. Ár érték arányba megfelelő.