Tetra SafeStart Live Bacteria vízelőkészítő szer
Termékvariánsok betöltése...

Easy-Life EasyCarbo Bio

Neptun algagátló akváriumba

Easy-Life RedScape

JBL Clearol víztisztitó szer vízzavarosodásra

Easy-Life Bio-Exit Silicate - szilikát megkötő folyadék

Hobby Osmo Fit ásványi só ozmó kezelt vízbe

Aquaforest Bio S

Sera CO2 Start készlet

JBL pH-Minus pH-kh csökkentő oldat tölgykivonattal

Aquaforest Calcium

JBL pH-Plus pH-kh növelő oldat, tengervízhez is

Tetra CO2-Optimat széndioxid adagoló

Tetra Nitrate Minus nitrátszint csökkentő készítmény

Tetra Crypto tápanyag-tabletták akváriumi növényeknek

Greenman FreshAqua
Tetra Tetra SafeStart
- Biológiailag aktív életteret varázsol, így a halakat azonnal behelyezhetjük a frissen berendezett akváriumba.
- Különleges, szabadalmazott, élő Nitrospira baktériumokat tartalmaz, melyek bizonyíthatóan csökkentik az akváriumban az ammónia és a nitrit szintjét. Az ammónia-tartalmat akár 14-edére, a nitrit-tartalmat akár 10-edére csökkenti.
- Használhatjuk az akvárium első betelepítésekor, gyógyszer alkalmazása után, és minden vízcsere alkalmával.
- Ideális AquaSafe-fel kombinálva használni, mely készítmény BioExtract összetevőjével optimális életfeltételeket teremt a baktériumok számára.
- 2 °C és 30 °C között mindenfajta hűtés nélkül 12 hónapig eltartható.
- Minden édesvízi akváriumban alkalmazható.
Kiszerelések:
- 50 ml
- 100 ml
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Vásárlóink írták
Vendég (#2EFC78) - 2025. 07. 01. 19:07
Cicókám nem bírja a magas fehérjetartalmú száraztápokat, a hidrolizált tápok közül ennek tetszett legjobban az összetétele, 2 éve vásárolom. Megszűnt a vakarózás, sűrű mosakodás. Ajánlom. A cicának is ízlik.
Vendég (#36A78C) - 2025. 07. 01. 14:10
Kutyám boldogan fogyasztotta el egymás után a 2 db tablettát.
Vendég (#3685A5) - 2025. 07. 01. 13:27
Csak Royal Caninnal etetjük a cicákat, ez két mentett pici cicának lett véve, és ahogy megszagolták már ették is, az ára is szuper, ajánlom mindnekinek.
Vendég (#3685A5) - 2025. 07. 01. 13:25
Nagyon szuper kis etető tálak, jó minőségűek.
Vendég (#2CABBC) - 2025. 07. 01. 11:52
A kutyusaim jóízűen eszik, ízlik nekik.