4 napja eszik a kutyusok és biztos finom az íze/illata, mert bár finnyásak, mégis simán megeszik.
FitActive lazacolaj kutyáknak és macskáknak
A FitActive lazacolaj hozzájárul kutyánk és macskánk bőrének és szőrzetének regenerálásához - egészséges és puha bőrt, csillogóan fényes szőrt eredményez. A lazacolaj továbbá támogatja az immunrendszert, hasznos a szívnek és magas energiaszintet tart fenn. Nagyon ízletes, a kutyák és macskák szeretik. Természetes táplálékkiegészítő, mindennapi használatra. Természetes eredetű termék, egészséges Omega 3 és Omega 6 zsírsavakban gazdag.
Termékvariánsok betöltése...
A FitActive lazacolaj az alábbi problémák esetén javasolt:
- étvágytalanság, "finnyáskodás" kezelése
- száraz bőr, bőr irritáció és viszketés
- fakó szőrzet, túlzott vedlés
- kedvetlenség
- sztrók kockázata, vagy más szív- és érrendszeri problémák
- daganatos műtétek utáni utókezeléshez az immunrendszer erősítéséhez
Tápanyagtartalom / 100g termékben:
- Nyers olajok és zsírok: 99%
- Víz: 1%
- Omega-3: 12-18% között
- EPA: 2-5% között
- DHA: 3-8% között
- DPA: 1-6% között
Adagolás testsúly kilogrammonként:
- 2-3 kg-ig 1 ml
- 3-4 kg 2 ml
- 4-12 kg 4 ml
- 12-24 kg 8 ml
- 24-48 kg 12 ml
- 48+ kg 16 ml
A legjobb eredmény eléréséért használd rendszeresen.
Kiszerelés: 1 liter
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Oszd meg a véleményed!
Értékelések (26)
Kicsit nehéz önteni belőle, hogy ne kenjem össze a flakont, de az egyik macskám nagyon szereti😊
Kiváló
Nagyon szereti a kutyánk, minden gond nélkül megeszi! Az étvágya javult és a bundája is puhább lett! Köszönöm a gyors kiszállítást!
Bevált termék. Adagoló pumpát hiányoltam.
A Delicat Príma táphoz keverem a kutyusnak. Már öt hónapja így kapja az ételét. A szőre azóta puha, bársonyos, előtte kicsit durvább, szálkásabb volt. Szívesen eszi így a tápot, energikus, jó kedvű. Örülök, hogy rátaláltam ezekre a termékekre.
Évek óta kúraszerűen adom a kutyáimnak, fényesebb a szőrük, nem hullik, az emésztésre is bevált nálunk!
Már máskor is használtuk. Jó termèk.
Gyakran szoktam rendelni mikor honnan, Jól táplálja a kutyák szőrét bőrét.
Már második alkalommal rendeltem. Szivbeteg kutyusnak. Remélem használ neki, még csak 9 hónapos, talált foxi. Az Omega 3 és 6 remélem segiti a szivműködését, mert sajnos bármikor itthagyhat bennünket.
Szeretjük, régóta használjuk, szép a kutyusunk szőre és a széklete is sokkal jobb.
6-8 hetes kúrákban használom ezt a terméket, ugyanennyi szünetet tartva. Mindkét kutyám szőre gyönyörűen csillogó fekete.
Kutya, macska, mindenki eszi. :)Apacsnak bekeverés nélkül adom, mert ha meglátja a pumpás flakont, nem lehet vele bírni. (Lehet, hogy előző életében grizzly volt...)A cicák közül egy nem hajlandó elfogadni, de ő minden halat látványosan utál, ezek szerint olaj :)formájában is. A másik három viszont nagyon szereti. Minden cica 10 pluszos, az egy hónap alatt rengeteget javult a szőrzetük, részint állagra, meg fényességre és puhaságra is. Nem mellékesen a szorulásos (fogbeteg)Kockásom nem dugókat gyárt, amióta kapja.
Ár/érték arányban megfelel, a termék jó kiegészítője a tápnak a szebb ször-, bőr érdekében.
Egyelőre nem tapasztaltam semmi negatívumot, a kutyák szeretik, ár-érték arányban talán a legjobb jelen pillanatban
Sajnos nem jó ez a csöpögtető fej, nem lehet rendesen kimérni a mennyiséget. Olajos is lesz az üveg rendesen emiatt..
4 hónapja fogadtam örökbe egy gyepmesteri telepről egy kb 1 éves terrier keveréket, súlya kb 14 kg.
Nagyon csúnyán hullott a szőre és nagyon viszketett a bőre. Akkor találtam rá erre a termékre. Már az első hónap után látványos volt a javulás. 3. Hónapja kapja és a szőre csodálatosan fényes, nem hullik és a bőrviszketés is megszünt.
3 hónapos kúrát írtak, de jobban utána olvastam, így folyamatosan adom. A száraz tápba csepegtetem, de önmagában is elnyakogatná, mert nagyon ízlik neki.
Azt az egyet hiányoltam a terméktájékoztatóról, hogy csak az adag van feltüntetve de az nem, hogy napi vagy heti szinten kell adni. Ennek is utána olvastam így derítettem ki, hogy naponta kell adni.4 kutyus kapja nálunk, már a 3 üveg van használatban. Szeretik, mindegyik megeszi. Elsősorban immunerősítésre kapják, mert mindegyik allergiás, ki pollenre, ki csirkére. Szép, hatalmas szőrük is lett a télen (berni pásztorok), és úgy látom most a tavasz idején, hogy tényleg használ. A többi jótékony hatását már nem is említem. :)
Mindkét kutyám szereti. Csak ajánlani tudom.
Még nem használtam, de a kutyáim biztosan szeretni fogják.
Jó minőségü.
Remek! Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Tökéletes!!!!!
Javasolni tudom mindenkinek aki szép szőrt szeretne a kutyusának
Nagy kiszerelésben vettem a 15 hónapos Kaukázusi kutyámnak!Biztosan rendelek még!
Fantasztikus termék! Öt éves tacskó lánykám egy ideje elkezdett finnyáskodni, ha száraztápról volt szó (pedig mindig is azzal etettük), turkálta, felét otthagyta, 10 kilónyi tápokat pedig nem igazán akartunk elpazarolni emiatt. Kutakodásaim során akadtam rá a lazacolajra, mint lehetséges alternatívára. Amióta minden etetés során keverek a tápjához ezt is, soha egy darabot sem hagyott meg belőle. Na és a szőre! Puha, fényes, csillog-villog és sokkal kevesebbet vakarózik! Ezután mindig lesz itthon belőle.
Vásárlóink írták
Vendég (#31C864) - 2025. 01. 16. 12:41
Imádja!!!!Hercegnő
Vendég (#31C864) - 2025. 01. 16. 12:39
Szereti, Minden állapotban meg eszi Sajnos más véleményt még nem tuduk, Tél, Hó Majd 6 hónap után
Vendég (#31C7DD) - 2025. 01. 16. 10:52
Bizakodva várom a gyógyhatását megrendeltem májbeteg hasnyálmirigy gyulladásos 15-éves yorkimnak aki a sok betegség ellenére elég jól van
Vendég (#2A46C9) - 2025. 01. 15. 20:46
Fajtatiszta brit macsek, csak ezt eszi.
Vendég (#31C3B1) - 2025. 01. 15. 16:21
Imádja a Goldim.