
Aqua Nova NSK-50 felszínszűrő, kerti tó skimmer
Ingyenes kiszállítás
Aqua Nova NSK vízfelszín szűrő (skimmer) kerti tóba. Leszűri a víz tetején úszó szennyeződéseket (pl. levelek, békalencse), mielőtt azok lesüllyednének. Az ilyen szennyeződések jelenléte a víz algásodásának, homályosságának egyik fő okozója. Kosár alakú talpába nehezék rakható, így rögzítve a víz alatt. Teleszkópos nyakával állítható a magassága. Üzemeltetéséhez vízpumpa szükséges.
Termékvariánsok betöltése...

Aqua Nova NCF akváriumi külső szűrő

Aqua Nova aktív szén akváriumi szűrőanyag

Aqua Nova ACO levegőkompresszorok

Happet/Aqua Nova akváriumi üveg hőmérő

Visszacsapó szelep levegőpumpához

Aqua Nova akváriumi tapadókorongos szimpla szivacsszűrők

Aqua Nova bio-labda akváriumi szűrőanyag

Aqua Nova NWM akváriumi hullámoztató vízpumpák

Aqua Nova NPL1-LED kerti tó világítás

Aqua Nova szűrőanyag csomag NCF akváriumi külső szűrőkhöz

Aqua Nova N-FEED-LCD akváriumi etetőautomata

Mágneses algakaparó

Aqua Nova NP-650 kerti tavi szivattyú fejszettel

Aqua Nova NPL2-LED3 vízalatti LED világítás kerti tóba

Aqua Nova NHA automata akvárium fűtők
Az Aqua Nova NSK-50 kerti tó skimmer célja a tó vízének átlátságának megőrzése azáltal, hogy mechanikusan eltávolítja a felszínen úszó szennyeződéseket. A készülék egy kosár-talpadból és egy teleszkópos nyakból áll, amely lehetővé teszi a magasság beállítását a vízszinthez igazodva.
A talpban helyezhetők el nehezékek (pl. kövek), hogy stabilan a víz alatt maradjon. A készülék nem tartalmaz beépített szivattyút — működéséhez külön szivattyú szükséges. Ajánlott maximális szivattyúkapacitás: 4 500 liter/óra.
Technikai adatok / jellemzők:
-
Külső méretek: 35 × 35 × 86,5 cm (szélesség × mélység × magasság)
-
Maximális szivattyúkapacitás: 4 500 l/h
-
Javasolt tófelület: akár 60 m² / kb. 100 000 liter
-
Teleszkópos nyak magassága szabályozható
-
Kosárban elhelyezhető nehezék a stabilitásért
Szett tartalma / Összetétel:
A csomag tartalmazza a skimmert (kosár talp, teleszkópos nyak), de nem tartalmaz szivattyút.
A készülék egyszerűen összeszerelhető és beállítható, alkalmas sekély és mélyebb tavakhoz is. A felszíni szennyeződések gyors eltávolítása segít csökkenteni az algásodás esélyét és fenntartani a biológiai egyensúlyt a tóban.
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Vásárlóink írták
Vendég (#3965BF) - 2025. 10. 10. 08:16
Ezt a fajtát most vettem először. Úgy gondolom, szükséges, mivel nem biztos hogy elegendő taurin jut a szervezetükbe az élelemmel, amit megesznek. Egyik cicámnak enyhítette a szemgyulladását, mindig könnyezett. Ezt adagolva neki, jelentősen csökkent a ...
Vendég (#3965BF) - 2025. 10. 10. 08:11
Már régóta vásárolom nekik, nagyon szeretik. A hosszú szőrű Szibériai cicámnak felváltva adom a Bezo pet pasztával. Biztosan hatásos, mert a kakin látszódott a feloldódott szőr is. Benti cicák, így kiemelten kell nekik ilyen "finomság".
Solya - 2025. 10. 10. 08:10
Vacak elég hamar elrágta (közepes kutty), de nagyon ízlett neki.
Solya - 2025. 10. 10. 08:09
Vacak inhalálja, ízlik neki :)
Vendég (#396B0B) - 2025. 10. 10. 07:45
Nagyon jó, Hamar érkezett.