Gimcat Senior paszta 7+ idősödő macskáknak
Termékvariánsok betöltése...

GimCat Malt Soft Extra paszta cicáknak

GimDog Train & Treat Krill & Hanfsaat jutifalat

GimCat Anti-Hairball Duo sajtos paszta

GimDog Train & Treat Lamm & Ananas jutalomfalat

GimDog levendulás kutyapelenka

Gimbi széna rózsaszirmokkal és mentával

Gimbi faforgács kisállatoknak

GimCat taurin paszta extra macskáknak

GimCat Sticks lazacos és pisztrángos rudak cicáknak

Gimbi fészekrakó anyag eurázsiai nyárfából

Gimdog Whitebone - Fehér rágócsont kutyáknak

GimCat Kase-Rollis sajt tabletta

GimCat macskatej kalciummal

Gimdog tüskés tojáslabda

Gimbi széna kamillával
Tulajdonságok:
- Snackpaszta 7 évesnél idősebb, senior macskáknak
- Balance Aging formula: kiegyenlítheti kedvence öregedéssel járó, fokozott tápanyagszükségletét, sok vitaminnal és vitálanyaggal
- Fehér halból származó, hidrolizált fehérje: támogathatja az optimális emésztést
- B-vitamin-komplex: hozzájárul a normál energia-anyagcseréhez és az idegrendszer normál működéséhez
- Természetes glükózamint tartalmaz
- L-triptofán: a szerotoninképződéshez (boldogsághormon) szükséges
- Cukor- és laktózmentes: természetesen finom, sok macska szívesen elfogadja
- Mesterséges tartósítószerek, színezékek és ízfokozók nélkül
- Egyszerűen adagolható: adható eledelhez keverve, snackként vagy jutalomként
- L-karnitinnel
- Németországban készül
- Állatorvosok közreműködésével kifejlesztve
Összetevők: Növényi melléktermékek, olajok és zsírok, hal és halmelléktermékek (fehérjekoncentrátum fehér halból 5%), élesztő (1% béta-glükánt tartalmaz), puhatestűek és rákfélék (N-acetil-glükózamin 0,42%)
Adalékanyagok: Tápértékkel rendelkező adalékanyagok: B1-vitamin (133 mg/kg), B2-vitamin (100 mg/kg), B6-vitamin (67 mg/kg), B12-vitamin (467 mcg/kg), L-karnitin (5.000 mg/kg), L-triptofán (12.500 mg/kg). Antioxidánsokkal.
Adagolás: Naponta 6 cm-nyi pasztát adjon macskájának közvetlenül a tubusból vagy az eledelére nyomva. (1 cm-es pasztacsík = kb. 0,5 g). Szobahőmérsékleten kínálandó.
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Vásárlóink írták
Klaudia98 - 2025. 08. 12. 09:37
Szereti a kutyusom, jó tréninghez, mert puha : D
Vendég (#37DF4D) - 2025. 08. 12. 08:41
Valamelyest segít a kutyámnak elviselni az időjárás változást...
Vendég (#37BBEF) - 2025. 08. 12. 07:05
Szuper 👌
Vivijane - 2025. 08. 12. 07:01
Most rendeltük meg harmadszorra.(40 kg /alkalom) Szeretik nagyon a kutyáink. Meg azok is akik amúgy nem esznek szaraztápot...
Vendég (#37AE9C) - 2025. 08. 12. 06:39
Teraszra tettem, így éri némi környezeti hatás. Jó, mert nem pödrödik fel, ha süti a nap vagy éri némi eső. Könnyű tisztítani és még a mintája is cuki. 🙂