AniFlexi izlandi halolaj
AniFlexi izlandi halolaj, amely a táplálékot nagy felszívódású zsírsavakkal gazdagítja mint például EPA és DHA. Ajánlott egészségügyi problémák megelőzésére. Az EPA és a DHA támogatja a szív és keringés rendszer működését, pozitív hatással van az idegrendszerre és biztosítja az izmok megfelelő működését. Javítja a bőr és szőrzet állapotát. Fájadlomcsillapító és gyulladáscsökkentő hatásuk van. A kutyák étrendjének Omega-3 zsírsavakkal való gazdagítása minden korosztályban támogatja az immunrendszer működését.
Termékvariánsok betöltése...

AniFlexi HA - Csúcs ízületvédő kutyáknak

AniFlexi+ V2 - Csúcs ízületvédő kutyáknak

AniFlexi Omega-3 kapszula kutyáknak

AniFlexi Calcium + D3 csonterősítő tabletta

AniFlexi HMB izomépítő kutyáknak

AniFlexi Marine V2 - Ízületvédő allergiás kutyáknak

AniFlexi krill olaj kutyáknak

AniFlexi Muscle Booster - Izomépítő kutyáknak

AniFlexi Barfer Spriulina kutyáknak

AniFlexi Fit V2 - Ízületvédő kutyáknak, megelőzésre

AniFlexi Game Dog Functional Treats Immunity - Immunerősítő jutalomfalat

AniFlexi Prostate Protect - Prosztatavédő kutyáknak

AniFlexi Game Vit multivitamin kutyáknak

AniFlexi Hair & Skin - Bőr és szőr regeneráló

Boxby Nutritional Oil Skin & Coat lazacolaj bárányzsírral, spirulinával és fokhagymával
A vemhes és szoptató szukák és kölykök táplálásában az EPA és a DHA pozitív hatással van a kölykök idegrendszerére, kognitív és motoros képességeire, így megkönnyíti későbbi kiképzésüket és a világ megismerését. Az Omega-3 zsírsavakkal való kiegészítés támogatja az idős kutyák idegrendszerének működését, lassítja a neuronok apoptózisát a neurodegeneratív betegségek és az öregedési folyamatok során.
- 18/12
- Aktív összetevők / 1 g:
- Omega 3 zsírsav - 30 %
- EPA - 180 mg
- DHA - 120 mg
- Tokoferolok keveréke - 1 mg
- Összetétel: Halolaj - 99%, antioxidáns - 1 mg/g
- Adagolás:
- Megelőzés: 1 ml olaj / 10 ttkg
- 10 kg-nál kisebb kutyáknak - 1 ml
- 40 kg-nál nagyobb testtömegű kutyáknak - 4 ml.
- 1 pumpálás kb. 0.5 ml olajat adagol
- Azon kutyák esetében, amelyek egészségi állapota miatt (pl. csontritisz, veseelégtelenség, viszkető bőrbetegségek, allergia, atópia, fokozott szőrhullás) javasolt az EPA és DHA mennyiségének növelése a táplálékban, ajánljuk az 33/22 terméket, amely milliliterenként magasabb koncentrációban tartalmaz omega-3 savakat.
- Aktív összetevők / 1 g:
- 33/22
- Aktív összetevők / 1 g:
- Omega 3 zsírsav - 55 %
- EPA - 330 mg
- DHA - 220 mg
- Tokoferolok keveréke - 1 mg
- Összetétel: Halolaj - 99%, antioxidáns - 1 mg/g
- Adagolás:
- Megelőzés: 0.5 ml olaj / 10 ttkg
- 10 kg-nál kisebb kutyáknak - 0.5 ml
- 40 kg-nál nagyobb testtömegű kutyáknak - 2 ml.
- 1 pumpálás kb. 0.5 ml olajat adagol
- Aktív összetevők / 1 g:
Igazolt neurodegeneratív betegségek, bőr-, máj-, vese- vagy szívizombetegségek, valamint ízületi gyulladások esetén a napi adagot meg kell duplázni, vagy az állatorvos utasításai szerint kell adagolni.
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Vásárlóink írták
Vendég (#384409) - 2025. 08. 26. 06:20
Tőkéletes mint mindig, a méretet nem találtam el, de ez az én hibám :)
Vendég (#37EF10) - 2025. 08. 25. 11:33
A termék super. A macskák nagyon szeretik. Csak természetesen.
Vendég (#380F3B) - 2025. 08. 25. 07:02
Kíváló termèk, és a webáruház is gyors, pontos. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Vendég (#383C32) - 2025. 08. 24. 19:53
Most próbáltuk, jó az illata, ízlik nekik és a széklet is kiváló. Nagyon sokat próbáltam tehát tapasztalatból mondom.
Vendég (#328783) - 2025. 08. 24. 17:46
Idős kutyusomnak ízlik a táp. Bár nem válogatós de allergiája van. Csirkét kis kora óta nem kap mert véresre vakarja magát. Ár érték arányba megfelelő.