Tökéletes a kutyámnak! Gyors, pontos kiszolgálás, köszönöm!
Gemon Dog Adult Lamb & Rice
A Gemon Dog All Breeds Adult Lamb & Rice egy teljes értékű száraztáp felnőtt kutyák napi etetésére tervezve. Könnyen emészthető bárányhúst tartalmaz. Gesztenyét is tartalmaz. Formulájából következően védi a májfunkciókat. Tenyésztői, azaz gazdaságos 20 kg-os kiszerelésben kapható. A Gemon a még mindig családi tulajdonban lévő olasz Monge egyik legismertebb prémium márkája.
Termékvariánsok betöltése...

FitActive Originals Adult Hypoallergenic Lamb & Spring Veggies

Ambrosia Dog Adult Grain Free Fresh Venison & Lamb

Gemon Dog Adult Tuna & Rice

Panzi GetWild Dog Adult Hypoallergenic Lamb & Rice with Apple

Julius-K9 GF Hypoallergenic Adult Salmon & Spinach

Unica Classe Adult All Breeds Longevity

CD Adult Mini

Kennels' Favourite m-5 Pellet

Kudo Junior Medium & Maxi Lamb & Rice Low Grain

Eukanuba Adult Large Salmon & Barley

UNICA FORMA Lupoid Nordic Mother&Puppy Salmon fajtacsoport specifikus tenyésztői táp

Royal Canin '1st Age Milk

FitActive Originals Senior/Light Large XXL Hypoallergenic Lamb & Spring Veggies

Versele-Laga Complete Chinchilla & Degu

Primum Adult Soft Ente mit Kartoffel félnedves kutyaeledel
Összetevők: Gabonafélék (rizs 5%), hús és származékai 24% (friss bárányhús 10%), olajok és zsírok, hal és származékai, zöldségfélék melléktermékei (2% cukorrépapép), ásványi anyagok, gesztenye kivonat 20 mg/kg, yucca schidigera 0,1%, frukto-oligoszacharidok F.O.S. 1 g/kg.
Analitikai összetétel: Nyers fehérje 25,00%, Nyerszsír 13,00%, Nyersrost 2,5%, Nyershamu 8,00%, Kalcium 1,7%, Foszfor 1,3%. Energia 3910 kcal/kg.
Tápérték / kg: A-Vitamin A (Retinil-acetát) 23070 NE, D3-Vitamin 1207 NE, E-Vitamin 54 mg, kolin-klorid 1400 mg, Mangán-szulfát-monohidrát 70 mg (Mangán 25 mg), Cink-oxid 150 mg (Cink 110 mg), Réz-szulfát-pentahidrát 40 mg. (Réz 10 mg), Vas-szulfát-monohidrát 260 mg (Vas 80 mg), Nátrium-szelenit 0,35 mg (Szelén 0,15 mg), Vízmentes kalcium-jodát 2,00 mg (Jód 1,25 mg).
Technológiai adalékanyagok: antioxidánsok.
Felhasználási javaslat: Nedvesen vagy szárazon tálalja. Javasoljuk, hogy az ajánlott napi adagot vegye figyelembe, és ha a terméket először használja, ügyeljen a fokozatosságra az új táp étrendbe történő bevezetésénél. Gondoskodjon mindig friss és tiszta ivóvízről. A mennyiségek változhatnak egyes kutyák speciális igényeitől függően.
Értékeld a terméket!
Oszd meg a véleményed a termékről, ezzel segítve a többi gazdit!
50 hűségpont jár minden olyan termék értékelésért, amelyet azután írtál, hogy megrendelted az adott terméket. Termékenként csak egyszer és csak egy hozzászólásért tudunk pontot adni. A pár szavas termék értékelések nem kvalifikálnak. A hozzászólásokat ellenőrizzük.
Oszd meg a véleményed!
Értékelések (10)
Skót juhász kutyánk kapja ezt a tápot. Szereti, s az emésztése is rendeződött. Ha rosszabb minőségű tápot kap, azonnal hasmenése lesz. A nyers hús és ez a táp rendben van. A 20kg-os kiszerelés több szempotnból is előnyös: jó az ár, és kitart egy ideig.
13 hónapos kutyámnak most próbálom ki. Remélem szeretni fogja.
Most próbálom meg..
Kuvaszoknak adom, legalább két éve; a hozzá való konzervvel ízesítve. Tökéletesen feldolgozza a szervezetük. Azóta semmilyen emésztési problémájuk nincs.
3/3 kutya imádja a családban.
Egy rottweiler és egy Steffi kutyusom van. Nekik veszem ezt a tápot már több mint egy éve. Árban elfogadható és a kiszerelés is végre nem csökken. A kutyáim szeretik.
Szívesen eszi a szetterem.
Szuper
Jó illatú és jó ízű jól emészthető kutyatáp. A táp szemcsemérte is nagyon jó. Legalább is az én kutyáim számàra.
Jó ár-érték arány.
Vásárlóink írták
Klaudia98 - 2025. 08. 12. 09:37
Szereti a kutyusom, jó tréninghez, mert puha : D
Vendég (#37DF4D) - 2025. 08. 12. 08:41
Valamelyest segít a kutyámnak elviselni az időjárás változást...
Vendég (#37BBEF) - 2025. 08. 12. 07:05
Szuper 👌
Vivijane - 2025. 08. 12. 07:01
Most rendeltük meg harmadszorra.(40 kg /alkalom) Szeretik nagyon a kutyáink. Meg azok is akik amúgy nem esznek szaraztápot...
Vendég (#37AE9C) - 2025. 08. 12. 06:39
Teraszra tettem, így éri némi környezeti hatás. Jó, mert nem pödrödik fel, ha süti a nap vagy éri némi eső. Könnyű tisztítani és még a mintája is cuki. 🙂