Sobo AL LED világítás COB izókkal, kihúzható lábakkal
Sobo akváriumi LED világítás COB izzókkal, kihúzható lábakkal. A COB LED izzók még hatékonyabbak az általában használt SMD izzókhoz képest, mivel a megszokott alacsony fogyasztás mellett még tartósabbak és még intenzívebb fényt képesek biztosítani. A fehér és lilás fényű LED-ek kombinációja teljes értékű fényforrást biztosít akváriumunk számára. A természetes napfényhez hasonló fényviszonyokat biztosít, miközben kiemeli az élővilág természetes színeit, és élénkíti a vízinövények fotoszintézisét. A lámpatest minőségi alumínium ötvözetből készült, elegánsan lapos és hullámos kialakítása, valamint fehér színe akváriumunk mutatós kiegészítőjévé teszik. A teleszkópos fém állványok által 10 cm-en belül igazíthatjuk akváriumunk szélességéhez, a cserélhető műanyag lábakkal pedig könnyen és biztonságosan ráhelyezhetjük akváriumunk oldalfalaira, akár 12 mm vastag üveg esetén is. Az IPX4 védettség által a lámpatest ellenáll a felfröccsenő vízcseppeknek és a felszálló párának (akváriumfedél alatti használatra azonban NEM alkalmas). A típus részletes technikai adatait lásd lentebb.
Variációk
1 db | AL-780COB | 32 W | Lámpatest hossza: 78 cm (80-90 cm-es akváriumhoz) | 7000-8000 K (fehér és lila fények)
1 db | AL-580COB | 27 W | Lámpatest hossza: 58 cm (60-70 cm-es akváriumhoz) | 7000-8000 K (fehér és lila fények)
Kapcsolódó termékkategóriák
Részletes termékinformációk
Sobo AL-580COB akváriumi LED világítás:
- lámpatest hossza: 58 cm
- használhatóság: 60-70 cm széles akváriumon, max. 12 mm üvegvastagsággal
- teljesítmény: 27 W
- színhőmérséklet: 7000-8000 K (fehér és lila fények)
- feszültség / frekvencia: 220-240 V / 50-60 Hz
Sobo AL-780COB akváriumi LED világítás:
- lámpatest hossza: 78 cm
- használhatóság: 80-90 cm széles akváriumon, max. 12 mm üvegvastagsággal
- teljesítmény: 32 W
- színhőmérséklet: 7000-8000 K (fehér és lila fények)
- feszültség / frekvencia: 220-240 V / 50-60 Hz
Vásárlóink írták
További vélemények
Termékek / Farkaskonyha Joint Aid
Veres Júlia - 2026.01.10. 09:51A Tacskóm imádja az ízét. Rászórom a reggeli-vacsorára, pár csepp víz rá és tökéletes!
Jó minőségű termék!
Termékek / Farkaskonyha Új-Zélandi zöldkagylópor
Veres Júlia - 2026.01.10. 09:50Nekünk bevált nagyon! Csak természetes anyagok vannak benne!
Termékek / Delikan Prima Energy Red Meat
Attila - 2026.01.07. 22:18Többször rendeltem már, a kutyáim szeretik, én ajánlom ezt a terméket.
Termékek / Trixie játszó alagút nyulaknak
Lantai Lajos - 2026.01.07. 19:55Nagyon szeretik a nyuszik. Minden nap belebújnak többazör is, akár el is kerülik egymást középen. Vanda ügyesen tud tolatni is. A termék jól bírja az erőpróbákat. Jó ötlet volt a vásárlás, szórakoztató játék a nyusziknak
Termékek / Alice Adult Balance Lamb & Pumpkin
Vincze Istvánné - 2026.01.07. 08:24A kutyám imádja ezt a tápot. Nagyon jó, hogy csirkehús mentes. Nagyon megvagyok elégedve. Még rendelni fogok.
Kapcsolódó cikkek
Létrejött az Okosgazdi Facebook Közösség, csatlakozol hozzánk Te is?
Publikálás: 2024.01.10. / Szerző: OkosgazdiIsmerkedj, kérdezz, oszd meg a tapasztalataid egy barátságos, segítőkész közegben. Szinte minden könnyebb, szórakoztatóbb és jobb, ha együtt csináljuk.
Elindult az Okosgazdi.ro, most már Románia területére is szállítunk
Publikálás: 2022.04.14. / Szerző: OkosgazdiAz elmúlt években számos megkeresés érkezett hozzánk a határon túli magyaroktól, köztük Erdélyből, hogy szeretnének állateledel és/vagy felszerelést rendelni kutyájuknak, macskájuknak, illetve egyéb kedvenceiknek webáruházunkból. Elsősorban logisztikai okokból őket sajnos eddig nem állt módunkban kiszolgálni. De most örömmel jelenthetjük be, hogy a minap elindult az Okosgazdi romániai webshopja, amely az Okosgazdi.ro Internet címen érhető el. Így most már egész Románia területére lehet rendelni kínálatunkból.
Így rendezd be az első akváriumodat!
Publikálás: 2017.05.22. / Szerző: Horváth Andrea / 24 hozzászólásTe is szeretnél otthonra egy akváriumot, de nem tudod, hogyan fogj hozzá? Most megmutatjuk az alapvető lépéseket. Tippek és tanácsok kezdő akvaristáknak!